Menu

Holdets stab

Træner
profil
Sune Arge Methmann
Træner
profil
Martin K. Dybdal
Holdleder
ingen pic
Kristoffer Fuchs
Målmandstræner
ingen pic
Jesper Samson
Træner
ingen pic
Brian Rasmussen
Holdleder
profil
Lars Thorsen
Træner
profil
Dennis Adraktas
Træner
profil
Allan Bach Rasmussen
Træner
ingen pic
Christian Struck
Holdleder
profil
Troels Friis Marcher
Kampklar assistent
profil
Baris Dikmen

KampprogramU12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 1

August 2020

AB Tårnby 1
22. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

B 1903 1

HIK 1
28. aug
Kl. 18.30
Ude
Kunst, HIK

AB Tårnby 1
September 2020

AB Tårnby 1
5. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

KB 1

AB Tårnby 1
19. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

AC Amager Academy

Brønshøj BK 1
26. sep
Kl. 10.00
Ude
Tingbjerg I P

AB Tårnby 1
Oktober 2020

Hvidovre IF 1
3. okt
Kl. 11.15
Ude
Hvidovre IF's baner

AB Tårnby 1

AB Tårnby 1
10. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

Dragør BK 1

KampprogramU12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 1

August 2020

Fremad Valby 1
16. aug
Kl. 10.00
Ude
Valby IP, tribunen

AB Tårnby

AB Tårnby
29. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Tårnby Stadion

Fremad Amager 1
September 2020

Kastrup BK 1
5. sep
Kl. 10.00
Ude
Røllikevej

AB Tårnby

AB Tårnby
12. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Tårnby Stadion

B.1908

Dragør BK 2
19. sep
Kl. 10.00
Ude
Dragør Bk

AB Tårnby

AB Tårnby
26. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Tårnby Stadion

Valby BK 1
Oktober 2020

BK Frem 2
3. okt
Kl. 10.00
Ude
Frem, Valby IP

AB Tårnby

KampprogramU12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 1

August 2020

B.1908
23. aug
Kl. 10.00
Ude
Sundby Idrætspark

AB Tårnby 3

AB Tårnby 3
29. aug
Kl. 11.30
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

Dragør BK 2

Fremad Valby 1
31. aug
Kl. 22.00
Ude
Valby IP, tribunen

AB Tårnby 3
September 2020

AB Tårnby 3
12. sep
Kl. 11.30
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

Valby BK 2

AB Tårnby 3
19. sep
Kl. 11.30
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

Sundby Bk.

Bk. Hekla
26. sep
Kl. 09.30
Ude
Kunst, Hekla park

AB Tårnby 3
Oktober 2020

AB Tårnby 3
3. okt
Kl. 11.30
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

Fremad Amager 2

KampprogramU12 Drenge 1 (09) SommerBold • Pulje 1

Juni 2020

Hellas
Spillet
Ude
Engdraget

AB Tårnby

Kastrup Bk.
Spillet
Ude
Røllikevej

AB Tårnby
August 2020

Dragør BK
Spillet
Ude
Dragør Bk

AB Tårnby

KampprogramU12 Drenge 2 (09) SommerBold • Pulje 2

Juni 2020

BK Rødovre (2)
Spillet
Ude
Rødovre Stadion

AB Tårnby

AB Tårnby
Spillet
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

Fix
Juli 2020

Østerbro IF (2)
Spillet
Ude
Kunst, Ryparken

AB Tårnby
August 2020

AB Tårnby
Spillet
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

Kastrup

Dragør BK
Spillet
Ude
Dragør Bk

AB Tårnby

KampprogramU12 Drenge 3 (09) SommerBold • Pulje 2

Juni 2020

Skjold (2)
Spillet
Ude
Fælledparken

AB Tårnby

AB Tårnby
Spillet
Hjemme
Tårnby Stadion

Dragør BK
Juli 2020

Vanløse
Spillet
Ude
Kunst, Vanløse I P

AB Tårnby
August 2020

Valby
Spillet
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

AB Tårnby

Spillerliste

profil
August Grufstedt
profil
Bastian Thorsen
profil
Bertram Asferg Terkelsen
profil
Bertram Glendorf
profil
Elias Chan Mac
ingen img
Elias Schrøder Bentsen
ingen img
Emil Bach
ingen img
Emil Dueholm Lauritsen
profil
Emil Esmark Marcher
profil
Emil Fauerskov
profil
Emil Harborg Fuchs
profil
Jeppe Juhl Samson
ingen img
Johan Nørremark
profil
Jonas Jacobsen
ingen img
Kamsiyochukwu Okafor
ingen img
Linus Kaas Johansson
ingen img
Linus Richard Riise
profil
Loui Rasmussen
profil
Lucas Lillelund
ingen img
Mads Struck
profil
Marius Arge Methmann
ingen img
Marius Rygård Thyboe
ingen img
Michael Thomas Tofte Reyes
profil
Niclas Thorsén
profil
Nicolai Schneider Cronberg
profil
Nicolas Adraktas
ingen img
Oscar Duch Olsen
ingen img
Patrick Juul Petersen
profil
Patrick Schultz
profil
Rasmus Odde Lerche Ahrensberg
profil
Sander olsen
ingen img
Silas Freiberg Rasmussen
ingen img
Sylvester El-Ibari
profil
Tobias Nygaard rasmussen
profil
Tobias William Dybdal
profil
Tristan Nygaard Kindler
ingen img
Valdemar Pape
profil
Victor Asferg Terkelsen
ingen img
Victor Emmanius Alm
profil
Victor Hertz Hansen
profil
William Graulund
ingen img
William Laibi
ingen img
Wilmar Butzbach Hansen
ingen img
Zander Hughes Grandt