Menu

Holdets stab

Træner
ingen pic
Johnny Laursen
Holdleder
ingen pic
Denice Rohardt Haga
Holdleder
ingen pic
Mette Frimann Poulsen
Træner
ingen pic
Christian Wyniger
Træner
ingen pic
Thomas Kristensen
Træner
ingen pic
Stefan Kold
Kampklar assistent
profil
Baris Dikmen

Spillerliste

profil
Alexander Diakonov
ingen img
Alvin Isbrandtsen
ingen img
Anton Kopp Cramon
ingen img
Anton Nielsen
ingen img
Axel Digholm
ingen img
Axel Hausgaard
profil
Benjamin Torp Simony
ingen img
Bertram Wind
profil
Bror Samuel Matz Huusfeldt
profil
Casper Damgaard
ingen img
Charli Michelsen
ingen img
Christoffer Bjørkov Wain Pedersen
profil
Daniel Dybkilde Reimers
ingen img
Elvin Islamagic
profil
Hassan Khan
ingen img
Holger Wollensen Kristensen
ingen img
Håkon Rohardt Haga
ingen img
Jonas Mannich Sørensen
ingen img
Liam Bak Underlin
ingen img
Mads Scheel Milsø
profil
Matthieu Viet-Jacobsen
profil
Miguel Meyer Jahnsen
profil
Nikolaj Bakmand
profil
Nikolaj Wyniger
ingen img
Peter Schwalbe
ingen img
Rasmus Arge Methmann
profil
Robert Jersild
ingen img
Storm De Franca
ingen img
Viktor Frimann Bergstrøm
ingen img
Villads Haugaard
ingen img
Willads Agerlin Nørløv

KampprogramU9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 2

August 2020

B.1908 2
23. aug
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Tårnby Stadion

AB Tårnby 2

AB Tårnby 2
23. aug
Kl. 10.20
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

Sundby BK 3

AB Tårnby 2
23. aug
Kl. 10.40
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

Dragør BK 2

KampprogramU9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde • Pulje 7

August 2020

AB Tårnby 4
23. aug
Kl. 13.00
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

CIK 2

AB Tårnby 4
23. aug
Kl. 13.20
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

Fremad Amager 2

Sundby BK 5
23. aug
Kl. 13.40
Ude
Kunst, Tårnby Stadion

AB Tårnby 4

KampprogramU9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde • Pulje 9

August 2020

AB Tårnby 3
30. aug
Kl. 13.00
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

AB Tårnby 2

AB Tårnby 3
30. aug
Kl. 13.20
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

FB 2

AB Tårnby 2
30. aug
Kl. 13.40
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

FB 2

KampprogramU9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde • Pulje 8

August 2020

AB Tårnby 4
30. aug
Kl. 11.30
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

Dragør BK 3

AB Tårnby 4
30. aug
Kl. 11.50
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

KB 11

Vanløse IF 3
30. aug
Kl. 12.10
Ude
Kunst, Tårnby Stadion

AB Tårnby 4

KampprogramU9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde • Pulje 7

September 2020

AB Tårnby 2
13. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Kunst, Nørrebroparken

Tårnby FF 1

AB Tårnby 2
13. sep
Kl. 11.35
Hjemme
Kunst, Nørrebroparken

BK Vestia 1

Nørrebro United 2
13. sep
Kl. 11.55
Ude
Kunst, Nørrebroparken

AB Tårnby 2

KampprogramU9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 3. runde • Pulje 8

September 2020

AB Tårnby 4
12. sep
Kl. 14.30
Hjemme
KB. Pile Alle

KB 10

AB Tårnby 4
12. sep
Kl. 14.50
Hjemme
KB. Pile Alle

Sundby BK 4

KampprogramU9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 9

September 2020

KB 6
20. sep
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Tårnby Stadion

AB Tårnby 2

AB Tårnby 2
20. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

BK Vestia 1

KampprogramU9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 8

September 2020

Sundby BK 4
20. sep
Kl. 11.30
Ude
Rødovre Stadion

AB Tårnby 4

Nørrebro United 3
20. sep
Kl. 11.50
Ude
Rødovre Stadion

AB Tårnby 4

AB Tårnby 4
20. sep
Kl. 12.10
Hjemme
Rødovre Stadion

BK Rødovre 2

KampprogramU9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 6

Oktober 2020

BK Fix 3
4. okt
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Tårnby Stadion

AB Tårnby 2

AB Tårnby 2
4. okt
Kl. 10.20
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

CIK 1

AB Tårnby 2
4. okt
Kl. 10.40
Hjemme
Kunst, Tårnby Stadion

FA 2000 3

KampprogramU9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 7

Oktober 2020

Kastrup BK 2
4. okt
Kl. 13.20
Ude
Røllikevej

AB Tårnby 4

Østerbro IF 3
4. okt
Kl. 13.40
Ude
Røllikevej

AB Tårnby 4