Menu

Holdets stab

Træner
profil
Baris Dikmen
Træner
ingen pic
Michael Bonde Bennedsen
Træner
ingen pic
Christian Joost Holdflod Møller

Spillerliste

profil
Adam Camara
profil
Adam Türker Mohammad
profil
August Graulund
profil
Axel Helledi Streuli
profil
Casper Sohnemann
profil
Charlie Vilder Milbo
ingen img
Daniel Martinus
profil
Ediz Malik Dikmen
profil
Ewald Sullivan Sommer
profil
Felix Larsen
profil
Frederik Joost Holdflod Møller
profil
Gustav Leger Redke
ingen img
Hugo Bonde Bennedsen
profil
Julian Da Silva Nielsen
profil
Luca Vittarp
ingen img
Lucas Nielsen
ingen img
Marco Axdal Jespersen
profil
Marco Gozzi
profil
Mathias Måhrbeck
profil
Noam Nevers
profil
Sebastian Fabricius Jensen
ingen img
Tarik ziya Terkesli
ingen img
Thor Duus Brændgaard
profil
Vitus Emil Løth Brandt
profil
Wilfred Haugaard

KampprogramVinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5 • Pulje 3

November 2020

AB Tårnby 1
8. nov
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, John Tranums Alle

Valby BK 1

Sundby BK 1
8. nov
Kl. 10.20
Ude
Kunst, John Tranums Alle

AB Tårnby 1

Kastrup BK 1
8. nov
Kl. 10.40
Ude
Kunst, John Tranums Alle

AB Tårnby 1

Valby BK 1
22. nov
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Dragør Bk.

AB Tårnby 1

BK Frem 1
22. nov
Kl. 10.20
Ude
Kunst, Dragør Bk.

AB Tårnby 1

Dragør BK 1
22. nov
Kl. 10.40
Ude
Kunst, Dragør Bk.

AB Tårnby 1
December 2020

AB Tårnby 1
6. dec
Kl. 10.00
Hjemme
Frem, Valby IP

Kastrup BK 1

AB Tårnby 1
6. dec
Kl. 10.20
Hjemme
Frem, Valby IP

BK Frem 1

Fremad Valby 1
6. dec
Kl. 10.40
Ude
Frem, Valby IP

AB Tårnby 1
Januar 2021

AB Tårnby 1
31. jan
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg

Sundby BK 1

BK Frem 1
31. jan
Kl. 10.20
Ude
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg

AB Tårnby 1

AB Tårnby 1
31. jan
Kl. 10.40
Hjemme
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg

B 1908 1
Februar 2021

B 1908 1
6. feb
Kl. 14.00
Ude
Sundby Idrætspark

AB Tårnby 1

AB Tårnby 1
6. feb
Kl. 14.20
Hjemme
Sundby Idrætspark

Fremad Valby 1

AB Tårnby 1
6. feb
Kl. 14.40
Hjemme
Sundby Idrætspark

Valby BK 1
Marts 2021

AB Tårnby 1
7. mar
Kl. 12.15
Hjemme
Kunst, Valby IP, tribunen

Dragør BK 1

Sundby BK 1
7. mar
Kl. 12.35
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

AB Tårnby 1

Fremad Valby 1
7. mar
Kl. 12.55
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

AB Tårnby 1

KampprogramVinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 4

November 2020

AB Tårnby 3
7. nov
Kl. 10.00
Hjemme
Avedøre Stadion Kunstgræs

Brønshøj BK 2

BK Friheden 1
7. nov
Kl. 10.20
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

AB Tårnby 3

Vallensbæk IF 2
7. nov
Kl. 10.40
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

AB Tårnby 3

Brønshøj BK 2
22. nov
Kl. 10.00
Ude
Albertslund Stadion Kunstgræs

AB Tårnby 3

BK Vestia 1
22. nov
Kl. 10.20
Ude
Albertslund Stadion Kunstgræs

AB Tårnby 3

Herstedøster IC 1
22. nov
Kl. 10.40
Ude
Albertslund Stadion Kunstgræs

AB Tårnby 3
December 2020

AB Tårnby 3
6. dec
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg

Glostrup 1

BK Rødovre 2
6. dec
Kl. 10.20
Ude
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg

AB Tårnby 3

AB Tårnby 3
6. dec
Kl. 10.40
Hjemme
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg

BK Avarta 2
Januar 2021

AB Tårnby 3
30. jan
Kl. 09.00
Hjemme
NyBolig Park - Kunstgræs

Taastrup FC 2

AB Tårnby 3
30. jan
Kl. 09.20
Hjemme
NyBolig Park - Kunstgræs

Herstedøster IC 1

Greve Fodbold 2
30. jan
Kl. 09.40
Ude
NyBolig Park - Kunstgræs

AB Tårnby 3
Februar 2021

AB Tårnby 3
6. feb
Kl. 09.00
Hjemme
Vallensbæk Idrætscenter

Herstedøster IC 1

AB Tårnby 3
6. feb
Kl. 09.20
Hjemme
Vallensbæk Idrætscenter

BK Rødovre 2

AB Tårnby 3
6. feb
Kl. 09.40
Hjemme
Vallensbæk Idrætscenter

Vallensbæk IF 2
Marts 2021

AB Tårnby 3
7. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Bavnehøj IA

Vallensbæk IF 2

Brøndbyernes IF 1
7. mar
Kl. 10.20
Ude
Kunst, Bavnehøj IA

AB Tårnby 3

AB Tårnby 3
7. mar
Kl. 10.40
Hjemme
Kunst, Bavnehøj IA

BK Vestia 1