Menu

Kontakter

Senior

Kvinde Senior M 7M Efterår, P1- Kvinder
ingen pic
Træner
Jeanette Jensen
29903737 2990 3737
ingen pic
Holdleder
Mie Blom
2155 9383 28968207
ingen pic
Træner
Mie Blom
2155 9383 28968207
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder), P1- Kvinder
ingen pic
Træner
Jeanette Jensen
29903737 2990 3737
ingen pic
Holdleder
Mie Blom
2155 9383 28968207
ingen pic
Træner
Mie Blom
2155 9383 28968207
Sydbank Pokalen 2020, P1- Herrer
profil
Holdleder
Mogens Eibye
32522065 71700879
ingen pic
Holdleder
Svend Erik Overholdt
26456334
ingen pic
Assistenttræner
Søren Weibel
60130215 60130215
ingen pic
Cheftræner
Thomas Søndergaard Petersen
26715167 26715167
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer), P1- Herrer
ingen pic
Træner
Rasmus Poulton Jensen
51309297 51309297
Herre Senior 5 7M Efterår, P3- Herrer
ingen pic
Træner
Rasmus Poulton Jensen
51309297 51309297

U17

Ungdomspokal U17 Drenge (03-04) 19/20, P1- Herrer
ingen pic
Cheftræner
Anders Hansen
2728 9910 27289910
ingen pic
Træner
Jens Friis
31418236

U16

U16 Drenge M (05) Efterår, Mester- Herrer
profil
Træner
Kenneth Matz Huusfeldt
20828080 20828080
ingen pic
Træner
Ole Borch-Jensen
32521639 52689570
profil
Assistenttræner
Philip Meng Rasmussen
28931181 28931181
ingen pic
Holdleder
Tomas Vesti Hoe
51267726
U16 Drenge (05) SommerBold, Pulje 1- Herrer
profil
Træner
Kenneth Matz Huusfeldt
20828080 20828080
ingen pic
Træner
Ole Borch-Jensen
32521639 52689570
profil
Assistenttræner
Philip Meng Rasmussen
28931181 28931181
ingen pic
Holdleder
Tomas Vesti Hoe
51267726
Ungdomspokal U16 Drenge (04) 19/20, P1- Herrer
ingen pic
Cheftræner
Anders Hansen
2728 9910 27289910
ingen pic
Træner
Jens Friis
31418236

U15

U15 Drenge 3 (06) Efterår, P3- Herrer
ingen pic
Holdleder
Karina Oxkjær
27901475
ingen pic
Træner
Lars Persson
22839069 22839069

U13

U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår, P2B- Herrer
ingen pic
Træner
Emad Al Fourati
42294044 42294044
ingen pic
Holdleder
Kenneth Bjerre
51537713 51537713
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår, P3A- Herrer
ingen pic
Holdleder
Christel Bernth Larsen
29456928
U13 Drenge M (08) 8M Efterår, Mester A- Herrer
ingen pic
Træner
Emad Al Fourati
42294044 42294044
ingen pic
Holdleder
Kenneth Bjerre
51537713 51537713

U12

U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår, Pulje 1- Herrer
ingen pic
Holdleder
Kristoffer Fuchs
20811181 20811181
profil
Holdleder
Lars Thorsen
26288832
profil
Holdleder
Lars Thorsen
26288832
profil
Holdleder
Troels Friis Marcher
23384265
U12 Drenge 1 (09) SommerBold, Pulje 1- Herrer
ingen pic
Holdleder
Kristoffer Fuchs
20811181 20811181
profil
Holdleder
Lars Thorsen
26288832
profil
Holdleder
Lars Thorsen
26288832
profil
Holdleder
Troels Friis Marcher
23384265
U12 Drenge 2 (09) SommerBold, Pulje 2- Herrer
ingen pic
Holdleder
Kristoffer Fuchs
20811181 20811181
profil
Holdleder
Lars Thorsen
26288832
profil
Holdleder
Lars Thorsen
26288832
profil
Holdleder
Troels Friis Marcher
23384265
U12 Drenge 3 (09) SommerBold, Pulje 2- Herrer
ingen pic
Holdleder
Kristoffer Fuchs
20811181 20811181
profil
Holdleder
Lars Thorsen
26288832
profil
Holdleder
Lars Thorsen
26288832
profil
Holdleder
Troels Friis Marcher
23384265

U11

U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår, Pulje 1- Herrer
profil
Holdleder
Tracy Bagger Jørgensen
20785309 20783509
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår, Pulje 2- Herrer
profil
Holdleder
Tracy Bagger Jørgensen
20785309 20783509
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår, Pulje 1- Herrer
profil
Holdleder
Tracy Bagger Jørgensen
20785309 20783509
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår, Pulje 1- Herrer
profil
Holdleder
Tracy Bagger Jørgensen
20785309 20783509

U10

U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår- 1. runde, Pulje 2- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde, Pulje 2- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge 1 (11) SommerBold, Pulje 1- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Baris Dikmen
61703030
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge 2 (11) SommerBold, Pulje 2- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Baris Dikmen
61703030
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde, Pulje 1- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde, Pulje 8- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 3. runde, Pulje 4- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde, Pulje 4- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde, Pulje 2- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 3. runde, Pulje 9- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde, Pulje 5- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde, Pulje 5- Herrer
ingen pic
Holdleder
Anne Toxværd
23960333 23960333
profil
Træner
Michael Østergaard
26173081 26173081
ingen pic
Holdleder
Peter Terp
60704010 60704010
ingen pic
Træner
Rune Sandholt
51398247 51398247

U9

U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde, Pulje 2- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde, Pulje 7- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde, Pulje 9- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde, Pulje 8- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde, Pulje 7- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 3. runde, Pulje 8- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 4. runde, Pulje 9- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde, Pulje 8- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde, Pulje 6- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde, Pulje 7- Herrer
ingen pic
Træner
Christian Wyniger
24460465
ingen pic
Holdleder
Denice Rohardt Haga
31203832
ingen pic
Træner
Johnny Laursen
20674456 20674456
ingen pic
Holdleder
Mette Frimann Poulsen
29800811
ingen pic
Træner
Stefan Kold
28787251
ingen pic
Træner
Thomas Kristensen
26869699

U7

U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde, Pulje 3- Herrer
ingen pic
Træner
Daniel Sandal Gadegaard
60101001
ingen pic
Træner
Søren Thornsen
ingen pic
Træner
Thomas Køier Jakobsen
60377827
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde, Pulje 4- Herrer
ingen pic
Træner
Daniel Sandal Gadegaard
60101001
ingen pic
Træner
Søren Thornsen
ingen pic
Træner
Thomas Køier Jakobsen
60377827
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde, Pulje 2- Herrer
ingen pic
Træner
Daniel Sandal Gadegaard
60101001
ingen pic
Træner
Søren Thornsen
ingen pic
Træner
Thomas Køier Jakobsen
60377827